طراحی سایت
پنجشنبه 6 آذر 1399.
تاریخ شمسی :
الخميس 11 ربيع ثاني 1442.
تاریخ قمری :
Nov 26 2020.
تاریخ میلادی :

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

6371854
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
392
2467
9707
6289735
58624
108799
6371854

آی‌پی شما: 3.238.190.82
امروز: پنج شنبه، 06 آذر 1399

آرشیو


مطالب تا تاریخ مشخص شده آرشیومیشوند
  • از:
  • تا:

دیدارمعاون جدید مدیرکل و رئیس اداره امورمالیاتی شهرستان بابل با هیات رئیسه اتاق اصناف:

 

آقای کیومرث محمدی معاون جدیدمدیرکل و رئیس اداره امورمالیاتی شهرستان بابل به اتفاق معاونین این اداره با حضور در اتاق اصناف این شهرستان  در دیدار با هیات رئیسه اتاق  آمادگی اداره امور مالیاتی را برای تعامل و همکاری همه جانبه با بازار شهرستان بابل را اعلام داشت.

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان بابل، در این دیدار صمیمی حاج حسین لعلی رئیس اتاق اصناف شهرستان بابل ضمن تبریک و خیرمقدم گویی به اقای کیومرث محمدی و معاونین اداره امور مالیاتی شهرستان بابل ابراز امیدواری کرد با تعامل و همکاری بیشتر اداره امور مالیاتی و هیات رئیسه اتاق اصناف، مشکلات بازاریان این شهرستان مرتفع گردد.

وی افزود: با توجه به مشکلات و رکود موجود در بازار ، هیات رئیسه اتاق اصناف شهرستان بابل بدون اخذ اعتبار از دولت برج اصناف را ساخته است تا با اسکان تمام 54 اتحادیه صنفی شهرستان بابل دراین  برج ،خدمات رسانی به مردم و بازاریان شریف سهل و آسان گردد. در ساخت این برج مسئولین بازار  مشقت های فراوانی را تحمل نمودند  امیدواریم با همکاری مسئولین محترم شهرستان بابل بتوانیم به اهدافمان که اسکان تمام 54 اتحادیه در برج می باشد دست یابیم .

رئیس اتاق اصناف شهرستان بابل ضمن تقدیرازهمکاری خوب مسئولین امور مالیاتی با بازار این شهرستان خطاب به این عزیزان چنین گفت: با شیوع بیماری کرونا بازاریان شریف بخاطر تعطیلی بازار با مشکلات زیادی مواجه شده اند انتظار این عزیزان اینست در این شرایط سخت مسئولین یار ویاورشان باشند خوشبختانه مسئولین محترم اداره  امور مالیاتی شهرستان بابل همکاری بسیار خوبی با مسئولین بازار داشته اند امیدواریم این تعامل و همکاری بیشتر از گذشته گردد.

لعلی در پایان آمادگی کامل بازار شهرستان بابل برای همکاری بیشتر با مسئولین امور مالیاتی این شهرستان را اعلام داشت و ابراز امیدواری نمود با تعامل و همکاری مسئولین،  بازارشهرستان بابل بتواند این شرایط سخت و دشواررا  سپری نماید

در ادامه آقایان ظرافت – کبودتبار – نبی زاده و خانم پوررضا اعضای هیات رئیسه اتاق اصناف شهرستان بابل ضمن خیرمقدم گویی به رئیس و معاونین اداره امورمالیاتی شهرستان بابل ابرازامیدواری نمودند با همکاری بیشتر اتاق اصناف و اداره امور مالیاتی شهرستان بابل مشکلات بازاریان شریف این شهرستان کاهش یابد.

در ادامه این دیدارصمیمی آقای کیومرث محمدی معاون جدیدمدیرکل و رئیس اداره امورمالیاتی شهرستان بابل ضمن تشکر از ابراز محبت هیات رئیسه اتاق اصناف شهرستان بابل خطاب به آنها چنین گفت: بازارنقش بسیار مهمی در بسط و توسعه شهرستان بابل دارد بنده وقتی ساختمان زیبای برج اصناف را مشاهده کردم بسیار خوشحال شدم و افتخار می کنم که شهروند این شهرستان هستم .

وی خطاب به مسئولین بازار چنین گفت : شما بزرگواران  بدون اخذ اعتبار از دولت این برج زیبا را ساختید. می دانیم برای ساخت این برج زیبا زحمات فراوانی کشیدید ومشقت های زیادی متحمل شدید به زعم بنده این برج بعنوان یک یادگاری ماندگار خواهد ماند واجر و ثواب زحمات شما هم فراموش نخواهد شد.

معاون مدیرکل ورئیس اداره امور مالیاتی شهرستان بابل در پایان آمادگی امور مالیاتی این شهرستان را برای همکاری همه جانبه با مسئولین بازاراعلام داشت و ابراز امیدواری نمود درسایه این همکاری مشکلات بازاریان شریف مرتفع گردد