طراحی سایت
پنجشنبه 6 آذر 1399.
تاریخ شمسی :
الخميس 11 ربيع ثاني 1442.
تاریخ قمری :
Nov 26 2020.
تاریخ میلادی :

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

6371873
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
411
2467
9726
6289735
58643
108799
6371873

آی‌پی شما: 3.238.190.82
امروز: پنج شنبه، 06 آذر 1399

آرشیو


مطالب تا تاریخ مشخص شده آرشیومیشوند
  • از:
  • تا:

انتقاد شدید رئیس اتاق اصناف شهرستان بابل از زمزمه انتزاع بعضی از اتحادیه های صنفی:

 

 

 حاج حسین لعلی رئیس اتاق اصناف شهرستان بابل از زمزمه انتزاع بعضی از اتحادیه های صنفی به شدت انتقاد کرد و یاد آورشد: بازارکشور در پیروزی و حفظ انقلاب نقش بارزی داشته و دارد بازاریان شریف همیشه حامی مسئولین بوده وهستند  و انتظار داریم بعضی از وزرا، بجای زمزمه انتزاع بعضی از اتحادیه ها از اصناف کشور ، بفکر رفع مشکلات مردم و بازاریان شریف باشند.

وی افزود: متاسفانه چند صباحی است بعضی از وزاری کشور انتزاع بعضی از اتحادیه های صنفی را زمزمه می نمایند که باعث نگرانی شدید اصناف کشور شده است بازار سبقه تاریخی دارد و از ادوار گذشته تا کنون حامی مسئولین و مردم کشور بوده است، چرا بعضی از وزرا بجای حمایت از بازاریان شریف، باعث نگرانی این عزیزان می شوند .

به گفته لعلی ،  دولت برای ایجاد هر فرصت شغلی می بایست میلیونها تومان هزینه نماید ، بازار بدون اخذ اعتبار از دولت با ایجاد فرصت های شغلی کمک کار دولت بوده و هست  انتظار ما از مسئولین اینست اگر نمی توانید کمک کار اصناف کشور  باشید حداقل مانع ایجاد فرصت های شغلی از سوی بازار نشوید .

رئیس اتاق اصناف شهرستان بابل در ادامه چنین گفت : سالهاست دولت های مختلف اعلام می نمایند برای چابک سازی و کوچک سازی دولت ، باید بخش هایی از اختیارات دولت به بخش خصوصی واگذار شود  پس چرا بعضی از مسئولین این دیدگاه را نادیده می گیرند وبفکر گرفتن اختیارات بازار می باشند . امیدواریم دولت و مجلس از زمزمه انتزاع بعضی از اتحادیه ها توسط  بعضی از وزرا که باعث رنجش شدید اصناف  کشور شده است  جلوگیری نمایند تا بازاریان شریف کشور مثل گذشته در جهت بسط و توسعه کشور و از همه مهمتر ایجاد فرصت های شغلی برای جوانان کشوراقدام نمایند.