طراحی سایت
دوشنبه 20 مرداد 1399.
تاریخ شمسی :
الإثنين 21 ذو الحجة 1441.
تاریخ قمری :
Aug 10 2020.
تاریخ میلادی :

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

6036921
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
6
3569
3575
5952892
34613
125942
6036921

آی‌پی شما: 75.101.173.236
امروز: دوشنبه، 20 مرداد 1399

آرشیو


مطالب تا تاریخ مشخص شده آرشیومیشوند
  • از:
  • تا:

پیام تبریک رئیس اتاق اصناف شهرستان بابل بمناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان:

 

حاج حسین لعلی رئیس اتاق اصناف شهرستان بابل با ارسال پیامی فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ماه رحمت الهی را به رهبر فرزانه انقلاب – مردم شهیدپرور و بازاریان ولایتمدار کشورمان تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان بابل در قسمتی از پیام تبریک رئیس اتاق اینگونه آمده است :

ماه رمضان، ماه خداست ماهی است که خداوند در آن حسنات را می‌افزاید و گناهان را پاک می‌کند درهای آسمان در اولین شب ماه رمضان گشوده می‌شود و تا آخرین شب آن بسته نخواهد شد.  رمضان ماهی است که خداوند کارهای نیک را در آن دو چندان کند و بدی‌ها را در آن محو سازد،  رمضان ماه برکت، ماه انابه و بازگشت، و ماه توبه و ماه آمرزش و ماه آزادی از آتش دوزخ و کامیاب شدن به بهشت است. از امام هشتم شیعیان روایت شده است  «نیکی‌ها در ماه رمضان پذیرفته، و بدیها در آن آمرزیده‌است، کسی که در ماه رمضان آیه‌ای از کتاب خداوند بخواند کسی که در این ماه به مؤمنی کمک ‌کند، خدای تعالی در هنگام عبور بر صراط کمکش خواهد نمود. پیامبر اکرم(ص) می فرماید: «ماه رجب ماه خدا و ماه شعبان ماه من و ماه رمضان، ماه امت من است، هر کس همه این ماه را روزه بگیرد بر خدا واجب است که همه گناهانش را ببخشد وبقیه عمرش را تضمین کند و او را از تشنگی و عطش دردناک روز قیامت امان دهد. «ماه رمضان ماهی است که قرآن برای هدایت انسان‌ها در آن نازل‌شده است.»
پیامبر گرامی اسلام (ص) می فرماید: «ای مردم! ماه خدا با برکت و رحمت و مغفرت به شما روی آورد، ماهی که نزد خدا از همه ماه ها برتر و روزهایش بر همه روزها و شب هایش بر همه شب ها و ساعاتش بر همه ساعات برتر است، ماهی است که شما در آن به میهمانی خدا دعوت شده و مورد لطف او قرار گرفته اید، نفس های شما در آن تسبیح و خوابتان در آن عبادت، عملتان در آن مقبول و دعایتان در آن مستجاب است و بهترین ساعاتی است که خداوند به بندگانش نظر رحمت می کند... رمضان ماهی است که اولش رحمت، میانه اش مغفرت و آخرش آزادی از آتش است.   اینجانب خادم بازاریان شریف  شهرستان بابل فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ماه رحمت الهی را به رهبر فرزانه انقلاب – مردم شهیدپرور و بازاریان ولایتمدار کشورمان تبریک عرض نموده و از خداوند سحبان استمداد می طلبم به برکت این ماه عزیز به مردم کشورمان نصرت بیشتری عنایت بفرمایند.