طراحی سایت
چهارشنبه 7 اسفند 1398.
تاریخ شمسی :
الأربعاء 3 رجب 1441.
تاریخ قمری :
Feb 26 2020.
تاریخ میلادی :

هیئت رییسه اتاق اصناف بابل

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

5493510
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
2244
3068
10681
5400866
94145
91111
5493510

آی‌پی شما: 35.173.57.84
امروز: چهارشنب، 07 اسفند 1398

آرشیو


مطالب تا تاریخ مشخص شده آرشیومیشوند
  • از:
  • تا:

برگزاری جلسه هم اندیشی مسئولین شهرستان بابل با هیات رئیسه اتاق اصناف و روسای اتحادیه های صنفی برای کمک به زندانیان:

 

 

راهکار عملی بمنظور حمایت بیشتر ازخانواده زندانیان شهرستان بابل  درجلسه هم اندیشی مسئولین  این شهرستان با هیات رئیسه اتاق اصناف و روسای اتحادیه های صنفی مورد بررسی قرار گرفت .

در این جلسه که در سالن اجتماعات اتاق اصناف شهرستان بابل برگزار شده بود معاون استاندار و فرماندار ویژه – رئیس دادگستری و دادستان – رئیس اداره زندان – رئیس اداره اوقاف – مدیرعامل و  اعضای انجمن حمایت از زندانیان  و اعضای هیات رئیسه و روسای اتحادیه های صنفی شهرستان بابل حضور داشتند پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید حاج حسین لعلی رئیس اتاق اصناف شهرستان بابل طی سخنانی خطاب به حاضرین در جلسه چنین گفت:

با عرض سلام و ادب خدمت شما بزرگواران عزیز ، مقدم مبارک معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه – ریاست محترم دادگستری - دادستان محترم – ریاست محترم زندان –  رئیس محترم اداره اوقاف - مدیر عامل و اعضای محترم انجمن حمایت از زندانیان شهرستان بابل  – و همکاران خوبم روسای محترم اتحادیه های صنفی به جلسه هم اندیشی مسئولین بزرگوار شهرستان بابل با مسئولین بازار را گرامی می دارم خداوند منان را شاکریم این فرصت را  به بنده و هیات رئیسه اتاق اصناف داد تا خدمتگزار مردم و بازاریان شریف شهرستان بابل باشیم .

وی با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان افزود: ماه مبارک رمضان ماه خدا فرارسیده است، رمضان ماهی است که خداوند در آن حسنات را می‌افزاید و گناهان را پاک می‌کند ، رمضان ماهی است که خداوند کارهای نیک را در آن دو چندان کند و بدی‌ها را در آن محو سازد،  رمضان، ماه برکت، ماه توبه و ماه آمرزش و ماه آزادی از آتش دوزخ و کامیاب شدن به بهشت است. از امام رضا (ع) روایت شده است  «نیکی‌ها در ماه رمضان پذیرفته، و بدیها در آن آمرزیده‌است، کسی که در ماه رمضان آیه‌ای از کتاب خداوند بخواند و کسی که در این ماه به مؤمنی کمک ‌کند، خدای تعالی در هنگام عبور بر صراط ، کمکش خواهد نمود، مسئولین انجمن حمایت از زندانیان شهرستان بابل همه ساله با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ماه برکت و رحمت، تلاش وسیعی دارند تا در این ماه عزیز ضمن حمایت بیشتر و بهتر از خانواده های زندانیان ، زندانیانی که بخاطر مشکلات مالی در حبس قرار گرفتن را آزاد نمایند امیدواریم روسای محترم اتحادیه های صنفی و بازاریان شریف مثل گذشته حامی مسئولین انحمن  باشند تا عزیزان  بتوانند دراین  ماه پرخیر و برکت ، زندانیان بیشتری را آزاد نمایند.

رئیس اتاق اصناف شهرستان بابل  درادامه خطاب به حاضرین در جلسه چنین گفت  متاسفانه مردم خوبمان سال جدید را با سیل آغاز کردند و بسیاری از استانها و شهرهای کشورمان را سیل در برگرفت و خسارت سنگینی به مردم وارد کرد خوشبختانه مردم و بازاریان شریف شهرستان بابل به کمک سیل زدگان شتافتند و تا آنجا که در توان داشتند به این عزیزان کمک نمودند هیات رئیسه اتاق اصناف شهرستان بابل هم بمنظور یک کاسه نمودن کمک های بازاریان به سیل زدگان عزیز کشورمان، ستاد جمع آوری کمک های مردمی و بازاریان  را در اتاق اصناف تشکیل داد تا کمک های جمع آوری شده در قالب یک کاروان برای سیل زدگان کشور ارسال گردد. امیدواریم با همت مردم و بازاریان شریف شهرستان بابل بتوانیم قسمتی از مایحتاج سیل زدگان را تامین نمائیم.

 وی از همکاری مسئولین شهرستان بابل با مسئولین بازار صمیمانه تشکر کرد و یادآورشد : بازارشهرستان بابل تعامل خوبی با مسئولین دارد  این تعامل و همکاری همیشه دو طرفه بوده است خوشبختانه  با حمایت خوب مسئولین شهرستان بابل اتاق اصناف موفق شد  عملیات اجرایی برج اصناف را شروع نماید در حال حاضر ساخت برج با شتاب ادامه دارد ، امیدواریم با حمایت بیشتر مسئولین شهرستان بابل  بتوانیم هم عملیات اجرایی برج اصناف که در سطح کشور کم نظیر و در سطح استان مازندران بی نظیرمی باشد را به اتمام برسانیم و هم بتوانیم عملیات اجرایی شهرک های صنفی را شروع نمائیم .

لعلی خطاب به مسئولین شهرستان بابل چنین گفت : بازار  همیشه حامی مسئولین بوده و هرجا شما بزرگواران درخواستی از بازارداشتید هیات رئیسه اتاق اصناف و روسای محترم  اتحادیه های صنفی با کمال میل اجابت کردند بازاریان با توجه به  رکود موجود ، با مشکلات زیادی مواجه اند مشکل مالیات بازاریان همچنان به قوت خود باقی است  این عزیزان  انتظار دارند مسئولین درجهت رفع این مشکل عمده، اهتمام ویژه نمایند. امید داریم با تعامل و همکاری بیشتر مسئولین شهرستان بابل بتوانیم در جهت رفع مشکلات بازاریان و توسعه بیشتر بازار گامهای اساسی تری برداریم .

در ادامه این جلسه مهندس ولی زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل ضمن تشکر از رئیس و هیات رئیسه اتاق اصناف شهرستان بابل بخاطر برگزاری این جلسه ، به نقش بازار در انقلاب اشاره کرد و یادآور شد: بازار هم در شکل گیری انقلاب و هم در جنگ تحمیلی نقش بی بدیلی داشته است امروز هم بازار در اقتصاد کشور نقش اثرگذاری دارد بازار شهرستان بابل برای همه شناخته شده است ما اعتقاد داریم بازار بابل باید جایگاهش در سطح ملی حفظ گردد.

 وی درادامه خطاب به مسئولین بازار چنین گفت : متاسفانه بخاطر مشکلات موجود و یا عدم حمایت جدی  مسئولین ، زمینه امنیت سرمایه گذاری در شهرستان بابل فراهم نبود خوشبختانه این دیدگاه در مسئولین شهرستان بابل در حمایت کامل از سرمایه گذاران بوجود آمده است  امیدواریم این دیدگاه حفظ شود چون این جلسه بخاطر حمایت از زندانیان و خانواده این عزیزان تشکیل شده است این نوید را می دهم  در جلسه ای دیگر با شما روسای محترم اتحادیه های صنفی شهرستان بابل مشکلات بازار را بررسی نمائیم.

معاون استاندار ازنقش بارز اتاق اصناف و بازار شهرستان بابل در حمایت همه جانبه از سیل زدگان کشور تشکر کردو یادآورشد: خوشبختانه بازار شهرستان بابل مثل گذشته با وقوع سیل به کمک سیل زدگان شتافتند بنده وظیفه خود می دانم از مساعی مسئولین اتاق اصناف – روسای اتحادیه های صنفی و بازاریان شریف صمیمانه تشکر نمایم.

مهندس ولی زاده در ادامه خطاب به هیات رئیسه اتاق اصناف شهرستان بابل  چنین گفت : نگاه مسئولین شهرستان بابل به بازار نگاه حمایتی است خوشبختانه اتاق اصناف شهرستان بابل دو پروژه بسیار مهم را دردست اقدام و اجرا دارد برج اصناف با جدیت و پشتکاربسیار خوب هیات رئیسه و روسای اتحادیه های صنفی در دست ساخت است که بنده وظیفه دارم از همت شما عزیزان تشکر نمایم درخصوص شهرک های صنفی هم پیگیر هستیم همه می دانیم شهر بابل بخاطر ترافیک شدید وضعیت مناسبی ندارد چون بیشتر مراکز درمانی و تجاری در مرکز شهر است همین امر ترافیک شهر را زیاد کرد باید با ساخت شهرک های صنفی ، این مشکل را رفع نمائیم .

وی در پایان از اتاق اصناف و روسای اتحادیه های صنفی شهرستان بابل خواست با حمایت از مسئولین انجمن حمایت از زندانیان زمینه را برای  حمایت بیشتر از خانواده زندانیان فراهم نمایند.

در ادامه این جلسه وکیلی راد رئیس دادگستری شهرستان بابل ضمن تشکر از رئیس و هیات رئیسه اتاق اصناف شهرستان بابل خطاب به آنها گفت : برایم افتخاری است که درخدمت شما بزرگواران هستم بنده از شما عزیزان انتظاردارم در جهت احیای موقوفات با اداره اوقاف همکاری نمائید .

وی در پایان گفت : دادگستری شهرستان بابل برای همکاری همه جانبه با اتاق اصناف واتحادیه های صنفی آمادگی کامل دارد امیدوارم این همکاری باعث توسعه بیشتر بازار شود.

درادامه بزرگر رئیس اداره اوقاف شهرستان بابل  ضمن درخواست از مسئولین اتاق اصناف جهت احیای موقوفات در بازار چنین گفت : با احیای موقوفات  عواید آن برای کار خیر صرف خواهد شد ، از سوی اداره اوقاف شهرستان بابل   عواید موقوفات برای آزادی زندانیان و کمک به خانواده های زندانیان استفاده می شود از شما بزرگواران انتظار داریم ما را در احیای موقوفات یاری نمائید.

مرادی دادستان شهرستان بابل هم ضمن تشکر از رئیس و هیات رئیسه اتاق اصناف شهرستان بابل در برگزاری این جلسه صمیمی خطاب به روسای اتحادیه های صنفی چنین گفت : بنده و آقای لعلی از شما بزرگواران که منتخین بازار شهرستان بابل هستید انتظار داریم همت نمائید تا انجمن حمایت از زندانیان این شهرستان در سالجاری بتواند ضمن آزاد نمودن زندانیان،  به خانواده این عزیزان کمک بیشتری ارائه نماید.

وی افزود: ما امروز دست یاری به سوی شما بزرگواران دراز کردیم انجمن تمام کمک های اهدائی را صرف آزادی زندانیان وکمک به  خانواده شان می کند خانواده زندانیان مشکلات زیادی دارند  این عزیزان به کرامات شما نیازمند هستند امیدوارم با حمایت بیشتر شما بزرگواران بتوانیم نسبت به تامین مایحتاج خانواده این عزیزان اقدام نمائیم .

دادستان شهرستان بابل در پایان چنین گفت : بازارشهرستان بابل پتانسیل بالایی دارد می توان با استفاده از این پتانسیل برای کمک بیشتر به خانواده های زندانیان استفاده کرد بنده ضمن تشکرصمیمانه از حضور گرم شما بزرگواران در این جلسه ، امیدوارم بتوانیم با کمک هم در جهت رفاه خانواده های زندانیان گامهای اساسی تری برداریم .

 در ادامه این جلسه جعفرزاده رئیس اداره زندان شهرستان بابل  ضمن تشکر از رئیس و هیات رئیسه اتاق اصناف شهرستان بابل در برگزاری این جلسه صمیمی گزارشی از نحوه حمایت از خانواده زندانیان ارائه کرد و گفت : فردی که زندانی می شود خانواده اش با مشکلات زیادی مواجه می شود تمام تلاش و سعی  انجمن حمایت از زندانیان شهرستان بابل اینست مایحتاج ضروری این خانواده ها تامین شود بنده از حمایت های بازار شهرستان بابل از خانواده های زندانیان صمیمانه تشکر نموده امیدواریم با تداوم این همکاری و حمایت ها بتوانیم خدمات بیشتری به خانواده زندانیان ارائه نماییم.

وی در پایان خطاب به حاضرین در جلسه چنین گفت : انجمن حمایت از زندانیان شهرستان بابل با کمک مردم و بازاریان شریف شهرستان بابل  در سال گذشته ضمن ارائه 195 میلیون تومان کمک به خانواده زندانیان، موفق شد  21 نفر از زندانیان مالی را آزاد نماید امیدواریم با حمایت شما عزیزان در سالجاری بتوانیم ضمن آزادی بیشتر زندانیان ، از خانواده این عزیزان حمایت بهتری نمائیم.

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان بابل در پایان این جلسه روسای اتحادیه های صنفی شهرستان بابل آمادگی شان را برای همکاری و حمایت همه جانبه از انجمن حمایت از زندانیان شهرستان بابل جهت  آزادی زندانیان و تامین مایحتاج ضروری خانواده این عزیزان  اعلام داشتند.